Deri ürünler kategorisi

Kadın Cüzdan (3)

Erkek Cüzdanları (2)

kartlık (2)

anahtarlık (1)

El yapımı deri ürünler, güzel ve verimli
Çanta kullanmak hem kadınlar hem de erkekler için çok gereklidir. Bu çanta çeşitli cüzdanlar veya omuz çantaları olabilir; Her neyse, işe ve üniversiteye gitmek için bir çantaya ihtiyacın var. Deri, giysi, çanta ve ayakkabıların yapıldığı ilk malzemelerden biridir.

Bu malzemenin yüksek kalitesi ve uzun ömürlü olması onu giyim üretiminde kullanılan en popüler malzemelerden biri haline getirmiştir. Deri çantalar bu kuralın bir istisnası değildir. El dikişi deri çanta, en talepkar tüketicileri bile tatmin eden en etkileyici deri ürünlerinden biridir.

Her türlü el işlemeli deri çanta
Deriler çekici renklerde üretilebilir ve bu da deri ürünleri özel kılar.
Cüzdan: Cüzdanların farklı modelleri vardır.

En çok satan deri çantalar arasında cüzdan ilk sırada yer alabilir. Kitap ve cep olmak üzere iki çeşit olarak üretilmekte olup, kadın ve erkek tasarımlarına sahiptir. Dayanıklılığı iyidir ve kitap modeli tek başına kullanılabilir.
Rodoshi çantası: Tam bir stil için çantayı unutmayın.

Duş çantası en yaygın kullanılan ve kullanışlı türlerden biridir. Farklı desen ve renklerde üretilmekte ve daha çok bayanlar tarafından kullanılmaktadır.
Ofis çantası: Çok fazla kağıt ve diğer malzemeleri taşımak zorunda olan çalışanlar için, her şey için yeterli alana sahip bir deri ofis çantasından daha iyi ne olabilir.
Özel ve şık renk ve tasarımlarda tasarlanan bu model, bazen laptop yerleştirmek için de yer buluyor.
Diğer deri çantalar arasında Jakarta, mobil çanta, el çantası, duş çantası ve bel çantası sayılabilir.

Yedideriden (yedideri) elde dikilmiş deri çanta online satın alma
Güzel ve şık bir deri çantaya sahip olmak için yedideri web sitesine gidebilir ve mevcut yüzlerce çanta modeli arasından dilediğiniz ürünü online olarak satın alabilirsiniz.