Hakkımızda

2020 yılında ev işi kurma hayali, arkadaşlar ve aile için kaliteli deri ürünler üretme hedefiyle başladı. Fikir, deri endüstrisine ve el sanatlarına olan kişisel ilgiden doğdu.

Biz kimiz ve ne yapıyoruz?

Yedi Dari, 6 yılı aşkın süredir kaliteli deri ürünleri üretme misyonuyla kurulmuş bir aile üretim birimidir. 2020 yılında İstanbul’un tarihi el sanatlarından ilham alarak kurulduk ve geleneksel el sanatı ile modern tasarımın birleşimini sunmak için çalışıyoruz.

Toptan Hakiki Deri Ürünleri Üreticisi

2020 - Yedideri Yaratıcı

Deri ürünleri üretim süreci alanında daha fazla çalışma ve araştırma yapılmasıyla birlikte gerekli becerilerin tasarımı ve eğitimi başladı. Buna dikiş tekniklerini öğrenmek, deriyle çalışmak ve kaliteli hammaddeler seçmek de dahildi.

2021 - Şirket kuruluşu

Çalışmaların başlamasından bir yıl sonra, faaliyetlerin genişletilmesi ve ürünlerin pazarlanması amacıyla daha fazla imkan ve kaynak sağlanması amacıyla şirketin tescil edilmesine karar verildi.

2022 - İlk atölye

Üçüncü yılda ürünlere olan talebin artması üzerine küçük bir atölye kiralanmasına karar verildi. Bu atölye daha fazla ürün üretilmesini mümkün kıldı ve ürünlerin üretimi ve tedariği için verimli bir birim haline geldi.

2023 - Gelişim

2023 yılında uygun pazarlama ve reklam stratejileri belirlenerek satış ve marka bilinirliği arttı ve daha fazla müşteriye hizmet vermek mümkün hale geldi. Ayrıca üretim ekibini genişletti ve iş altyapısını güçlendirdi.

2024 - Mevcut durum

Artık beş yıllık faaliyetin ardından atölyemiz bölgenin en tanınmış deri ürün üreticilerinden biri haline geldi. Ayrıca kaliteli ürünlerimiz ve müşteri hizmetlerimizle gurur duyuyoruz.

Yılların Deneyimi
0 +
Mükemmel uzmanlar
0
Portföydeki vakalar
0 +
Endüstri ödülleri
0

Hazırız! Yaratıcı fikirlerinizi birlikte hayata geçirelim!